Dziś witaliśmy jesień.

Dnia 4 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły powitali jesień. Dzięki gościnności Nadleśnictwa Jamy odbyli spacer ścieżką ekologiczną, zapoznając się z ciekawostkami życia zwierząt i zwierzątek mieszkających w lesie oraz mieli niepowtarzalną okazję podziwiać jesienną przyrodę.

Nie zabrakło również innych atrakcji. Były gry i zabawy edukacyjne, rozgrywki sportowe, zabawy plastyczne, dla uzdolnionych wokalnie karaoke oraz warsztaty rękodzielnicze zorganizowane przez DDP w Grudziądzu.

Miłe chwile spędzili również przy ognisku piekąc kiełbaski.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP nr 13 dziękują za pomoc w organizacji szkolnej imprezy integracyjnej „Powitanie jesieni”. Dzięki państwa uprzejmości uczniowie naszej szkoły mogli w niecodziennych warunkach czerpać wiedzę bezpośrednio obcując z naturą i spędzić miłe chwile przy ognisku.

Serdecznie dziękujemy sponsorom !

Carrefour

Ocetix

DDP

Nadleśnictwo Jamy

Kraśniewski

p.Janek – jabłka

 

 

 

« 1 z 4 »