Idzie do nas wiosna.

” IDZIE DO MNIE WIOSNA” to hasło, które 22 marca 2021 r. przyświecało obchodom powitania tej radosnej pory roku w naszej szkole. Z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z Covid-19 uczniowie  z nauczycielami rozwiązywali zadania logiczne, muzyczne, sportowe, językowe itp.
Pani Justyna przywołała wiosnę ekologiczną grą. Pani Basia szukała wiosny w krzyżówce pod hasłem ” Łamanie języka to wiosenna gimnastyka”. Pan Tomek z uczniami dotrzymywał kroku maszerującej wiośnie tworząc wspólnie z nimi rytmiczny akompaniament na rurkach BUM BUM do piosenki pt: ” Idzie do nas wiosna”. Pani Jola zaczarowała wiosnę w przysłowiach. Pani Bożena podczas zagadkowego wykonywania wiosennego stroika zaskoczyła wszystkich pierwszym śmigusem- dyngusem. Pani Beata obudziła wiosnę w doniczkach. Pani Ania tańcem, rytmem i marszem sprawiła uczniom wiele radości. Wytańczyła z nimi układy do utworów ” Maszeruje mała wiosna”  i   „Wiosna, ach to Ty.” Pan Michał zręcznie przywołał wiosnę na sportowo. Pani Ela zadbała o wizerunek „Pani Wiosny”. Uczniowie tworzyli dla niej piękny strój. Pani Ania wierszami inspirowała do poszukiwania wiosennych akcentów w przyrodzie.
Wychowawcy i opiekunowie klas wspierali uczniów we wszystkich działaniach. Jak zwykle pomagali i dbali, by wychowankowie wypadli jak najlepiej podczas wiosennych zmagań. Wszyscy doskonale się bawili. Mamy nadzieję, że wiosna na dobre już zagości. Organizatorkami naszej wspaniałej imprezy były Panie: Grażyna P. , Beata K i Justyna S.

« 1 z 3 »