Jasełka w szkole

Jasełka pt.: ,,Cicha noc . . .”.

 

Dzień 20 grudnia był szczególnym dniem w naszej szkole. Dziś właśnie wszyscy razem  – uczniowie, rodzice, zaproszeni goście oraz  nauczyciele, w szczególny sposób zetknęliśmy się z magią Świąt Bożego Narodzenia. W tę niecodzienną świąteczną atmosferę wprowadziło nas przedstawienie biblijnej historii narodzenia Jezusa w formie jasełek. Coroczne jasełka są już tradycją naszej szkoły. Przygotowywane są przez uczniów szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych pod opieką nauczycieli: Małgorzaty Strzeleckiej, Barbary Kamińskiej oraz Tomasza Hupy. Przedstawienie poruszyło serca wszystkich widzów i wywarło duże wrażenie. Dzięki naszym wspaniałym aktorom publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających schronienia w Betlejem. Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń ks.Proboszcza oraz p. Dyrektor.

 

« 1 z 2 »

Wspólne spotkanie było też okazją do tego, aby nagrodzić uczniów szczególnie wyróżniających się w konkursach plastycznych o świątecznej tematyce.-  „Pokłon Świętej Rodzinie”, „Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa”,  „Moja choinka”, „Komputerowa szopka”.