Nauczanie przez internet w naszej szkole.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek 9 i piątek, 10 kwietnia bieżącego roku szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia bieżącego roku prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty – dodała przedstawicielka MEN.

/rzeczniczka prasowa Ministerstwa Edukacji Narodowej Anna Ostrowska/

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie naszej szkoły!

Od 16 marca 2020 roku rusza w naszej szkole nauczanie przez internet. W nowej zakładce – nauczanie przez internet, umieszczane są zadania i karty pracy do wykonania w domu przez uczniów naszej szkoły. Wystarczy tylko kliknąć i wybrać zadania dla właściwej klasy, z każdego przedmiotu. Zachęcamy do pomocy własnym dzieciom, tak abyśmy wspólnie przetrwali ten trudny dla wszystkich czas na na nauce i zabawie.
Życzymy wszystkim mile spędzonych chwil i dużo zdrowia.

 

Zachęcamy do przeczytania:

Zdrowie psychiczne w czasach szkoły online

Potrzebujemy Twojej pomocy1

Granice

Potrzebujemy Twojej pomocy2

Nauczanie i komunikacja online w czasie kryzysu epidemiologicznego

Wsparcie psychologiczne dla wszystkich nauczycieli

Wsparcie psychiczne dla wszystkich uczniów z poradni psychologiczno – pedagogicznej pod numerem telefonu   609003546.

Nowe Zarządzenie Pani Dyrektor Szkoły w sprawie kształcenia na odległość – szukaj w zakładce  Szkoła – Dokumenty szkoły.

 NOWE

Komunikat w sprawie korzystania z platformy epoderczniki.pl – szukaj w zakładce Szkoła – Dokumenty szkoły.

RODO a zdalne nauczanie – szukaj w zakładce RODO

Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania  –  szukaj w zakładce RODO