Sukcesy Marty w konkursie Gapa 2021

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu jak co roku, zorganizował Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne – GAPA 2021. Jest to impreza o zasięgu regionalnym, która zakończyła się 21 maja 2021r. podaniem listy laureatów dwóch kategorii artystycznych: Muzyka oraz Plastyka. Nasza uczennica Marta Madej lat 14 wygrała srebrną GAPĘ w kategorii „Plastyka, grafika i szkic” w przedziale wiekowym 14-20 lat. Niebywały sukces Marty tym bardziej, że brali udział w konkursie absolwenci liceów sztuk plastycznych. Konkurencja duża, a jednak doceniono talent uczennicy naszej szkoły. Gratulujemy Marcie i życzymy dalszych sukcesów. Pracę konkursową wykonała pod kierunkiem naszej nauczycielki plastyki Pani Kasi Rzeszowskiej
Format pracy 100×70cm można nadal zobaczyć na wystawie w grudziądzkim teatrze. Serdecznie zapraszamy.