Walentynki klas starszych.

Samorząd Uczniowski klas starszych przygotował Walentynki dla uczniów z naszej szkoły. Bardzo miło spędziliśmy czas wśród licznych gier i zabaw. Były między innymi : „Przygotowanie kolacji dla dwojga”- polegało na własnoręcznym zdobieniu ciasteczek. Zabawa „Rozbite serca” – Każde z serc trzeba rozbić” w sposób charakterystyczny – przeciąć je na połówki zygzakiem, falką. Gotowe połówki dokładnie wymieszane i wręczone uczniom. Pary z „rozbitych” serc miały się odszukać i połączyć. Kolejną zabawą była „Zgadnij, ile?” Zadaniem każdego z uczestników było odgadnąć ile cukierków zmieściło się w garści. „Poszukiwanie ukrytych serduszek” – znalezienie koperty ze serduszkami i wyklejenie z nich dużego serca na kartce papieru. „Gorące serce”. Czym byłaby taka impreza gdybyśmy samodzielnie nie przygotowywali Walentynkowej laurki ? Na zakończenie imprezy przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami rozdały zgromadzone „Walentynkowe laurki” ze skrzynki walentynkowej poczty. Podczas całej imprezy przygrywały piosenki „Czerwonych Gitar”-„Tak bardzo się starałem„ i wiele innych. Wszyscy świetnie się bawili i bardzo chętnie uczestniczyli w zabawach.